* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

22 lehet 2013

Érje el a Nissan GT Academy versenyt 2013

• Írta: Aitor

GT Academy 2013Az ötödik kiadás a verseny Nissan y Sony, Lesz még nagyobb, és több országban, mint valaha, és játssza le a demo várható Gran Turismo ® 6 kizárólag a PlayStation ® 3.

Megalakulása óta 2008 innovatív virtuális verseny során több mint kétmillió résztvevő, így a játékosok és Motorsport rajongók már akarnak lenni versenypilótákat Nissan a valós világban. Six győztesek GT Academy, Ünnepelt Európában, Amerikában, Németországban, Oroszországban, a Közel-Keleten és Dél-Afrikában, jelenleg sportolók Nismo és a verseny a legrangosabb versenyen a világ viselése a színek Nissan.

A fázisok online osztályozás, ahol élvezhetik a demó GT6 Nismo és a sportolók, hogy az utat a Motorsport többek között a spanyol tartalmazza Lucas Ordoñez (győztes GT Academy 2008) és Jann Mardenborough (győztes GT Academy 2011) versenyző a 24 órás Le Mans idén NissanA résztvevők várható tehetségesebb, mint az elmúlt szezonban.

Formátum GT Academy csoportok játékosok gyorsabb PlayStation egyes országok saját nemzeti döntőbe. Ezt követően, a nyertesek ezen versenyek várják az Nissan hogy valóban vezetni autóikat a Silverstone-ban, amely otthont a székhelye GT Academy Race Camp.

A nyertesek a különböző kiadásai GT Academy alakulnak ki a fejlesztési program hihetetlenül intenzív pilóták, eddig az egyik legjobb a világon, annak érdekében, hogy a versenyt a teljes szezont a Nissan GT-R Nismo GT3 a bajnoki szinten.

A részleteket, hogy hogyan vesz részt GT Academy 2013 megtalálható a különböző platformokon: Facebook, Twitter és vállalati weboldal.

Megtekintés 20028 alkalommal Utolsó módosítás szerdán, március 26 2014 10: 30