spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

Az injektor kalibrációs táblázata

több
3 5 hét nappal #53939 által HKM
Üdvözlet az MDM barátaival, elkezdem ellenőrizni a közúti befecskendezőket és néhány nappal ezelőtt megvásároltam egy bankot az NT300 szivattyúkhoz (kínai), amelyet kiegészítettem egy CRS 3 (szintén kínai) Common Rail szimulátorral, amelyet egy kézi szivattyúval használtam. ellenőrizze az injektorok nyitását és térjen vissza egy nagyon egyszerű módon, de működőképes lakóhelyemben, ahol nincs könnyű hozzáférés a technológiához vagy az információkhoz.

A jelen pillanatban felmerülő probléma az, hogy tudom-e, hogy mit teszek, a megállapított paramétereken belül van-e vagy sem.

Például egy 0445110 092 bosch injektor, amikor a tesztet az 7 hz 700us 200 fordulatszám és az 250 nyomásmérő oszlopon szimulálja, megadja nekem az 24 ml és az 16 ml visszatérést, de nem tudom, hogy az érték vagy a paraméterek helyesek-e. Amit dolgozom. Csak azt tudom, hogy ha a hozam nem nagyobb! legalább a jármű elindul, amelyet az esetek 80% -ában nem tesznek, és amikor javulnak (cserélje ki a fúvóka szelepet és tömítéseket), ha javulnak. de csörgő vagy füst marad a változások között.

A csoport tagjainak vannak információi vagy ellenőrző táblázata néhány injektorról, amelyekkel megoszthatják őket?

Köszönöm szépen.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Jézus moya Tetszett Jézus moyaProfiljának 2 óra 44 perc
Ricardo Blanco y 20572 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 5 óra 6 perc

Buonasera, melyiknek van tüskés codici oem della renault twingo 3 1.0 sce 69cv? grazie előre

Tovább ..

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.