spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

A Ford Ka túlmelegedése

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Téma szerzője
  • Boarder
  • Boarder
több
4 héttel nap 1 #53808 által I edwingranado
A Ford Ka túlmelegedése Írta: I edwingranado
Üdvözlet az egész közösségnek - van egy Ford Ka modellem, 2007, amely túlmelegedési problémákat vetett fel, mivel az elektromos ventilátor megrongálta a csapágyat, és le kellett vennem. Egy egyetemeset (Venezuelából származom, itt nagyon nehéz megszerezni az eredeti dolgokat). Soha nem járt jól az elektromossággal, mert mindig újra melegítette, és néhány hét múlva megrongálta az érzékelőt, amely kiváltja az elektro-t. Ezt az érzékelőt sem kapták meg, amit "kézi" elhelyezésre használtam, vagyis úgy, hogy a táblán egyfajta cselekvés segítségével cselekedtem, mert ehhez a hőmérséklet érzékelőt telepítettem, mivel a ka nem hoz fényt (ami sohasem dolgozott fel újból) igaz) és nyomon követte a hőmérsékletet, hogy kiváltja a suichot. Néhány hónapig olyan volt, mint egy héttel ezelőtt, hogy még azután is túlmelegedett, mint amennyire szükséges, és rájöttem, hogy a vízszivattyú is sérült, mert nem jött ki víz a recirkulációs tömlőből. Úgy döntöttem, hogy megállítom az autót, és megpróbálom újra megvásárolni mindent, amikor a magánszemélyektől behozott alkatrészek érkeznek. Ezután vásárolja meg a termosztát és az elektromos ventilátort működtető érzékelővel ellátott alumíniumból készült, nem műanyagból készült baypass-t. Vásárolja meg az elektromosság második fordulatszámát meghajtó radiátorban lévő ellenállást, vásárolja meg a vízszivattyút az alumínium lapával (a műanyaggal együtt szállított) és vásárolja meg az elektromos ventilátort is. Mindezek a részek a Ford Fiesta-ból származnak, ami ugyanazzal a motorral, mint a Zetec Ro Cam 1.6, hozza a ka-t, mivel a Ka-t nem érik el szinte semmit. Nos, mindezt telepítettem, és tegnap este bekapcsoltam, először a használati utasítás szerint: a hűtőfolyadékot addig kell elhelyezni, amíg a szint befejeződik, kapcsolja be az üzemi hőmérsékletet, kapcsolja ki a motort, hagyja kihűlni, és befejezze a folyadékszintet. A Ka-t eljuttató kézikönyv szerint a rendszer öntözés. Nos, amikor a hőmérséklet elérte az 60º-t, az elektromos ventilátor rendszerint aktiválódott, de a hőmérséklet folyamatosan emelkedett ... aztán az elektro második sebessége aktiválódott, mint az 70º vagy az 80º, és a hőmérséklet tovább emelkedett, így le kellett kapcsolnom a motort. A víz forró volt. Figyelemre méltó a következő: az elektromos ventilátor alacsonyan lassan forog, és a magas fordulatoknak alacsonynak kell lenniük ... De nem értem, hogy miért nem lehet hűvös, ha bekapcsolja a ... ka? Köszönet azoknak, akik ezzel segíthetnek.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

• I edwingranado
  • Avatar edwingranado Téma szerzője
  • Boarder
  • Boarder
több
1 5 hét nappal ezelőtt #53818 által I edwingranado
Válasz I edwingranado a témáról A Ford Ka túlmelegedése
Hát Köszönöm mindenkinek, hogy a problémámban az együttműködés abszolút hiányzik. Abban az esetben, ha valaki elolvassa ezt a bejegyzést, a megoldás a műanyag tartály fedelének megváltoztatása volt. Szétesett, és kiszabadította a túlmelegedést okozó tömörítést. Véletlenül jelenítse meg ezt a problémát a műanyag tartály tisztításakor. Remélem, hogy hasznos lesz valakinek.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

127 KÉZIKÖNYVEK

136 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Juanma Salguero y 20322 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 2 óra 8 perc
francisco y 9305 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Motorkerékpár Workshop kézikönyvek 5 óra 17 perc

Helló, hogy valakinek köszönhetően a husqvarna 610 műhely kézikönyvét köszönöm

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.