spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

Almera Tino 2.2 központi zár

• papachina
  • Papachina avatárja Téma szerzője
  • Boarder
  • Boarder
több
2 héttel nap 1 #53848 által papachina
Hi all.
Látja, van egy bontásom a Nissan Almera Tino központi zárjában, ami őrültté tesz.
A tengelykapcsoló-pedál minden egyes lenyomásakor az autó zárjai aktiválódnak vagy deaktiválódnak. Úgy gondolom, hogy a pedál megérintette a kábelt vagy a csatlakozót, amely rossz kapcsolatot okoz.
A helyzet az, hogy nem tudom, hol keressem tovább.
Valami hasonló történt valakivel? Gondol-e valami ötletét, hol kell keresni?
Köszönöm.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

• papachina
  • Papachina avatárja Téma szerzője
  • Boarder
  • Boarder
több
1 3 hét nappal ezelőtt #53856 által papachina
Válasz papachina a témáról Almera Tino 2.2 központi zár
Helló ismét.
Csak mondd el, hogy már megoldottam a problémát.
Ha szétszereli a műszerfal szegélyét (csak a kormánykerék alatti területet, ahol a biztosíték fedele van), megtalálja a biztosíték és a relé aljzatát. Három lap felszabadításával jön ki. Mögötte láthatja a tengelykapcsoló-pedált és egy csatlakozót, amely mellette halad. Megakadályoztam, hogy a pedál megérintse a csatlakozót, és rögzítve lett.
Nem tudom, hogy az Almera Tino azonos lesz-e. Az enyém egy Nissan Almera Tino 2.2, amelyet az 2003 decemberében regisztráltak.
Most meg kell oldani egy problémát a generátorral.
Köszönöm, hogy mindent.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Gardacho y 20476 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 11 óra 27 perc
luis Szereti a Megbeszélés 13 óra 31 perc

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.