spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

Sebességváltó olaj / sebességváltó Seat Ibiza 1991

• lipixx
  • Lipixx avatar Téma szerzője
  • Boarder
  • Boarder
több
1 hónappal 2 héttel #53852 által lipixx
Üdvözlet! Üzemben van egy ibiza az 1991-en, és megpróbálom ellenőrizni a sebességváltó olajszintjét. -ban systemporsche.blogspot.com/ Megtaláltam azokat a kézikönyveket, amelyek azt mondják, hogyan kell ellenőrizni a szintet, alapvetően úgy, hogy eltávolítják a csavart a hátrameneti sebességváltó-kábelből, és megnézik, nem szivárog-e, kifolyik-e, vagy semmi nem jött-e ki. Aztán azt mondja neked, hogy a feltöltési szint feltöltéséhez a „töltődugót” kell használni, ami nem tudom, mi az. Azt hiszem, ez egy másik dugó, mint a motorolaj.

Találtam egyfajta gumidugót, mellette 0º, 5º és 10º. Azt hiszem, nem ez az, mivel nincs utalás arra, hogy valaha olajat helyeztek el.

Ennek oka, hogy ellenőrizni akartam, az volt, hogy néhány csepp olajat vesztettem a sebességváltó fújtatója miatt, majd a veszteség eltűnt. Szeretném tudni, hogy milyen a szint.

A kézikönyv szerint az 9703472 keret számából az olajat a töltősapkával egyenesen kell elvégezni. Ez az én esetem, mivel a képszámom 980xxxx.

Csatolok fényképeket erről a gumi dugóról, és a hátsó kábelt, amely az erőátviteli csavarhoz megy, és amelyet szét kell szerelni a szint ellenőrzése céljából.

Hogyan lehet kitölteni az adatátvitelt?

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Juan Pablo y 23 más volna Megbeszélés 15 óra 51 perc

Jó reggelt!

Tegnap felemeltem az 97 Seat Arosa-jában a hátsó ülés alatti térfogatmérőt takaró fedelet, mert benzin szaga volt (de mindig világít, nem probléma). Láttam, hogy menekült, és elmentem a hulladékkertbe használt tartályt vásárolni. Ha a régi cseréjét erre a másikra cseréli, az már nem kapcsol be, amikor az érintkezőre ér, a szivattyú nem ad hangot. Most, amikor megpróbálom elindítani a motort, még az indító zaját sem rám bocsátja, gyorsan leáll. Mit tehetek, kérlek!

Tovább ..

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.