esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

CITROEN C3 PATINA tengelykapcsoló, ÚJ Olajfestékkel ellátott lemez

több
2 hónapok 3 héttel #53945 által tronh
Jó napot, kb. 3 hónapokkal ezelőtt feltettem a tengelykapcsoló-készletet, és az a probléma, hogy korcsolyáztam, különösen hosszú emelkedéseken és sebességeken, forradalmasítottam, és nem erőltetésre kényszerítve, mechanikai feltételezésre változtattam, mivel nem Egy műhelyben, amikor a korong szétszerelése olajos volt, tehát megváltoztattuk a főtengely tömítését, amelyet néhány nappal később szereltek fel, ugyanezt a hibát vettem észre, de ezúttal a korcsolyázás során furcsa szagot észleltem, amikor rájöttem, hogy illata van. Valvulina, csak sikerült meggyőznem a feltételezett szerelőt, mivel hosszú ideje azt mondta, hogy a probléma nem a tengelykapcsoló, hogy jól van, már meggyőződött arról, hogy elmondja nekem, hogy a sebességváltó problémája, hogy természetesen meg kell változtatni. Fizetnie kell az 400 € javítást, mert most nem fizet semmit, mivel továbbra is csúszik a tengelykapcsoló és ugyanaz a szaga.

Azt hiszem, valami rosszat csinál, olyan kihívást jelent, amely nem változik, nem tudom.
Nézzük, valaki vezet-e engem

Az üdvözlés

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

több
2 hónapok 3 héttel #53946 által Kis Salta Montes
Üdvözlet, amiben leírja, a hiba a doboz főtengelyének hajtóereje vagy hidraulikus tömítése. Az erős szaga a dobozban található olajból származik, amely hasonló a valvulinéhoz. Ennek a mechanikus feltevésnek sajnos nem volt elegendő ismerete a probléma megoldásához a kezdetektől.
A következő felhasználó azt mondta köszönhetően: tronh, elmecanic

több
2 hónapok 1 előtti héten - 2 hónapok 1 előtti héten #53964 által tronh
Köszönöm barátom a válaszát, egy héttel ezelőtt beszéltem azzal, aki megváltoztatta a tengelykapcsolót és a sebességváltót is, mondtam neki, hogy továbbra is ugyanaz az illata, azt mondta, hogy próbáljam tovább, alkalmanként az autó alatt nézem, ha csepp csöpög. sebességváltó, utoljára szivárogott a fékfolyadék a tengelykapcsoló bombájából, ami egyébként megváltoztattam, és végül azt hiszem, hogy a szag eltűnt, most a szag tengelykapcsoló, tesztet végeztem a kézifékkel dobták és a második sebességet bekapcsolták, és az autót nehéz volt megtörni.

Néhány videót néztem egy szerelő tengelykapcsolójáról a YouTube-on (Daniel Paul), és elmagyaráztam az összes problémát, amely a tengelykapcsoló összeszerelésében lehet, az egyik olyan probléma, amelyben a villáról és a megváltozott tetonról beszéltem, ott a lövések, nem tudom, kb. három hónappal ezelőtt visszahelyezték a tengelykapcsoló-készletet, természetesen az edényt, amelyet tisztítani kellett, és azt mondta, hogy nincs probléma.

Az üdvözlő
Utolsó kiadás: 2 hónap 1 hét előtt tronh.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Roando Galindo y 20631 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 8 óra 14 perc
Carlos Chourio y 6937 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Workshop Manuals Heavy Vehicle tegnap

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.