esarzh-CNhrcsnlenfrdeelhihuiditjakoplptrorusv

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

fiesta 1.4 tdci ismétlődő vezérműtengely-érzékelő hiba

több
1 1 hónappal megelőző héten #53993 által zárt
Jó kiderül, hogy itt van egy 1.4 tdci (F6JB) pártom, amelynek hibája van a vezérműtengely-érzékelőben, amelyet nem tudok kiküszöbölni. Ellenőriztem, hogy a huzalozás jó állapotban van (folytonosság, földszigetelés, pozitív, rövidzárlat stb.), És minden helyesnek tűnik. Ezután úgy döntöttem, hogy megváltoztatom az érzékelőt, mert észrevettem, hogy amikor a hibakód ugrik, akkor nem jön létre a jel, de az érzékelő teljesítménye és tömege továbbra is megfelelő. És itt kezdődik a probléma az első érzékelőnél, amely a felszerelést megkísérte. hogy az érzékelő nem reagált elég gyorsan), ezért arra a következtetésre jutottam, hogy bár ez ritka, megérintettem egy nem megfelelő érzékelőt. Most a második érzékelővel ez történik velem, mint az eredetivel (a jel eltűnik), és természetesen 2 rossz érzékelőt érintnek, és nagyon sok szerencse lenne. A helyzet az, hogy észrevettem, hogy ha az érzékelő nem ad jelzést, és az autó megállítása nélkül leválasztom a kábelt, és újracsatlakozom, akkor az érzékelő visszanyeri a jelet, és most nem jelzi a közúti hibát. De amikor másnap újra elkezdem, és útra léptem, az újra meghiúsul. Általában a kód, amelyet nekem ad, P2, de más esetekben P0341-et adott. Nem tudom, van-e valójában rossz szerencsém, és 0340 rossz érzékelőm volt-e, vagy a kapcsolótáblán van olyan probléma, amely miatt az érzékelő nem működik. Ezért döntöttem úgy, hogy megkérdezem, tudsz-e bármit is gondolni, mielőtt kipróbálnád egy eredeti érzékelőt, és ez sem a megoldás. Köszönöm idejét és tanácsát.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

lides wilson angulo garcia y 20632 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 2 nap
Carlos Chourio y 6937 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Workshop Manuals Heavy Vehicle 4 nap

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.