spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

katalizátor light műszaki tanácsadás

• aton737
  • Vendég
  • Vendég
12 év 10 hónappal korábban #967 által aton737
Szia Nekem van egy peugeot 206. Ma vezettem, és hirtelen elkezdett villogó fény katalizátor. Megálltam, és hagytam parkol. Múlt 2 óra visszatértem, hogy vegye fel, és mivel nincs semmi. Rendben van. Az autó elfut. Még nem derült fény fény. Nem tudom, mit tegyek. Ha venni, hogy a boltban, vagy várjon, hogy ha ez még egyszer előfordul, mert nem tudják, hogy fontos q q a kérdést, és a következmények q hozhat az autót. Előre is köszönöm és üdvözlet.

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

több
12 év 10 hónappal korábban #969 által megabeat_1
Válasz megabeat_1 a témáról katalizátor light műszaki tanácsadás
Lássuk, a jelenléte, hogy a fény a dobozban végül azt a pontot rendszer meghibásodása, azaz valami adott hiba, de nem tartós.

Ezek a dolgok történnek, a kábelek nem lazák, mert rálép egy enooorrrme tócsa és a kipufogó is nedves, ezért a lambda szonda lehűlni (az autó két), ebben az esetben nem sikerül, vagy azért, mert tényleg kezdenek dugni valamit.

Először is, ez nem túl súlyos károkat, de a fény nem folytonos, hibakód rögzítésre kerül a csere. A következő 20 25 alkalommal vagy indítsa el autóval, és nem találnak hibát, a készülék törli a kódot automatikusan.

Amennyiben a hiba megismétlődik előtt ismét 20 25 ezekben az időkben, a fény kialszik, és nem kell rögzíteni (csavart valami)

Ha ez történik, a műhely, hogy látta, mi történt. Az Ön esetében ez lehet:

1º pre-katalizátor Lambda
2º post-katalizátor Lambda
Catalyst 3º eltömődött vagy törött.

Remélem voltam segítőkész
Az üdvözlő

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Luis Ceh y 9461 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Motorkerékpár Workshop kézikönyvek 2 óra 57 perc

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.