spanyol arab Egyszerűsített kínai) horvát cseh holland Angol Francia német görög hindi Magyar indonéz olasz japán koreai lengyel portugál román orosz svéd

* Megjegyzés a felhasználók, akik nem beszélnek spanyolul. Ez a honlap csak akkor megengedett, hogy írjon angol vagy spanyol, üzeneteket más nyelveken törlésre kerül.

Seat 1.4i 2001 módosított motor (60cv 5v)

• jabier
  • Boarder
  • Boarder
több
5 év 4 hónappal korábban #46230 által jabier
Szia mindenkinek, én vagyok Javier bemutatkozom.
Én csak örökölt egy Seat Cordoba 6k a 2001i 1.4 60 önéletrajzzal, és abból, amit olvastam, úgy tűnik, hogy csak úgy 5 szelepek, miután ez azonos márkájú 100 lóerős motorral egy másik verzió ... a kérdés az lenne, hogy lehet pótolni a hiányzó szelepek és különbségek 100cv kell átalakítani, hogy a modell? ahol tudtam olvasni ezt a módosítást? köszönöm

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

több
5 év 4 hónappal korábban #46238 által ismael53
Válasz ismael53 a témáról Seat 1.4i 2001 módosított motor (60cv 5v)
Helló jabier, nem az, amit azt jelenti, a "5 szelepek" ... lesz 5 sebesség ... ez a motor a szelepek és a 8 60 cv ugyanazok a blokk, mint a 100 a HP, de nem ugyanaz a dugattyúk vagy hengerfej (16 szelepek) vagy elektronikus (ECU vagy ECU), amellyel, én nem elriasztani, csak annyit, hogy itt nincs "tuning", hogy érdemes, vagy változtassa meg a motor (és jogi problémák), vagy megvásárolja az a 100 cv közvetlenül Azt mondom, adjunk hozzá szelepek a fejét ... meg kell keresni a további információkat, és mit mondok. Üdvözlet!

Kérem Azonosítása o Fiók létrehozása hogy csatlakozzon a beszélgetést.

Keresés MDM

Csoportok megosztott kézikönyvek

210 KÉZIKÖNYVEK

133 KÉZIKÖNYVEK

138 KÉZIKÖNYVEK

64 KÉZIKÖNYVEK

MDM Tevékenységek

Gardacho y 20476 más hogy már csatlakozott a csoporthoz Car Workshop kézikönyvek 11 óra 21 perc
luis Szereti a Megbeszélés 13 óra 24 perc

Cookie-t ezen az oldalon, hogy személyre tartalom és a hirdetések, hogy a szociális hálózati funkciók és elemezze a forgalom. Mi is megosszák az információkat arról, hogyan használja a honlap partnereinkkel social networking, a reklám és a webanalitikai akik kombinálni más információkat számukra biztosították, illetve az általuk gyűjtött a felhasználását illetően a szolgáltatásokat. A beállítások módosításához, vagy további információt, kattintson a „További információ”.